Dlaczego my

Nasza kancelaria w liczbach

984
Rozwody
732
Alimenty
521
Kontakty z dzieckiem
312
Podział majątku
158
Władza rodzielska

Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie, którym przyświecają takie wartości jak transparentność, rzetelność, najwyższa staranność, zaangażowanie i poufność. Dzięki temu, że specjalizujemy się w określonej tematyce - szeroko pojętego prawa rodzinnego – jesteśmy w tym najlepsi i zapewniamy naszym Klientom usługi nieprzeciętnie wysokiej jakości.

Niemal 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych i kilkaset przeprowadzonych postępowań.

Na rynku prawniczym działamy od niemal 20 lat. Możemy poszczycić się setkami wygranych spraw z zakresu prawa rodzinnego.

W prawie rodzinnym praktyka ma szczególne znaczenie. Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia oraz szczególnych umiejętności odnalezienia się na sali sądowej. Wizyty na salach rozpraw są naszą codziennością.

„Dobry prawnik zna przepisy. Najlepszy zna salę sądową”

niemal 20 lat 
doświadczenia
§

Najwyższe kompetencje, staranność, skuteczność, zaufanie i dyskrecja, etyka.

Adwokat Justyna Bieda jest adwokatem rodzinnym z powołania. Oprócz dorobku naukowego posiada wieloletnią praktykę w prawie rodzinnym. Zakańczanie spraw swoich Klientów sukcesem traktuje jako misję.

Zespół Kancelarii dobiera, dokonując surowej selekcji, tak aby jakość świadczonych przez Kancelarię usług była najwyższa, a sprawy Klientów były prowadzone z najwyższą starannością i Klienci czuli się bezpiecznie.

Możecie mieć Państwo pewność, iż wszystkie informacje, które pozyskujemy od Państwa podczas prowadzenia sprawy objęte są bezwzględną tajemnicą zawodową.

Celem prowadzonych przez nas spraw jest ochrona Państwa interesów. Bezkompromisowo kierujemy się dobrem naszych Klientów.

§

Klarowność i elastyczność rozliczenia.

Cenimy sobie klarowność, dlatego na samym początku współpracy, przed podpisaniem umowy, wybieramy z naszymi Klientami konkretną formę rozliczenia. Proponujemy:

  • Model wynagrodzenia ryczałtowego – wynagrodzenie określane indywidualnie za prowadzenie danej sprawy. Wysokość wynagrodzenia zależy od tematu oraz od stopnia jej zawiłości, a zatem koniecznego nakładu pracy przy prowadzeniu danej sprawy,
  • Model wynagrodzenia godzinowego – wynagrodzenie określane według stawki godzinowej. Ostateczna wysokość wynagrodzenia ustalana jest na podstawie ilości godzin poświęconych pracy nad danym zleceniem,
  • Model miesięcznego wynagrodzenia ryczałtowego – system wynagrodzenia stosowany przy stałej obsłudze prawnej.
§

Pełna dyspozycyjność. Wsparcie i zaufanie całą dobę i 7 dni w tygodniu.

To, co wyróżnia naszą Kancelarię, to nieprzeciętna dyspozycyjność dla naszych Klientów.

Z uwagi na specyfikę spraw rodzinnych - nagłe sytuacje, wymagające szybkiego umówienia się na spotkanie lub udzielenia natychmiastowej porady prawnej lub wsparcia emocjonalnego w toku prowadzonej już przez nas sprawy pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji 24 godziny siedem dni w tygodniu. Zawsze odbieramy telefon, ewentualnie niezwłocznie oddzwaniamy.

§

Pełna kontrola i kompleksowość obsługi.

Sprawy prowadzimy od początku do końca tak, że w tych trudnych dla Państwa chwilach w życiu nie musicie koncentrować się na formalnościach, w tym monitorowaniu terminów sądowych.

Na bieżąco informujemy naszych Klientów o postępach w sprawie oraz zapewniamy stały dostęp do akt sprawy.

W sprawach, których się podejmujemy zapewniamy naszym Klientom kompleksową opiekę - stale współpracujemy z notariuszem, psychologiem, detektywem, komornikami, tłumaczami.

Na bieżąco i rzetelnie informujemy naszych Klientów o przewidywanych kosztach sądowych (np. opłaty od pozwów, opłaty od wniosków, zaliczki na biegłych sądowych).

Zdajemy sobie sprawę, iż nasi Klienci często znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, dlatego oferujemy możliwość rozłożenia zapłaty wynagrodzenia na raty.

Zapłata wynagrodzenia może nastąpić w formie gotówkowej lub w formie bezgotówkowej na rachunek Kancelarii: PKO BP SA 54 1020 3408 0000 0394 6290

Zapewniamy Państwa, iż ceny świadczonych przez naszą Kancelarię usług są adekwatne do poziomu prowadzenia spraw.

602 531 719

Pomożemy Ci rozwiązać Twój problem

Zadzwoń do nas